.::. Nun Otel .::.

 

 

 

Mevlana müzesine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan otelimiz, özenli dekorasyonu ve farklı atmosferiyle siz değerli konuklarımızın hizmetinde…

KONAKLAMA;

Nunotel, 46 oda, 100 yatak kapasitesiyle sizlerin konaklayabileceği güzel bir mekandır. Dekorasyonundan servisine kadar tüm ayrıntılarda özeni ve hijyeni yakalayacağınız farklı atmosferiyle, Nun otel “Mevlana şehrindeki “Eviniz”dir.

Nun Otel çevreye duyarlı, koşulsuz misafir memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile konaklama ve toplantı organizasyonlarında misafirlerini farklı deneyimlerle tanıştırmayı planlıyor.

Otelimizde sizleri ve konuklarınızı ferah, sade ve zarif döşenmiş olan odalarımızda ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız. Sizi ve konuklarınızı otelimizde keyifli bir konaklama ve hizmet deneyimi yaşamaya bekliyoruz.

Müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan,üstün hizmet ve ürün kalitesini sürekli geliştirme çabasında olan,insan kaynağını dikkatle değerlendiren ve insan kaynağı yönetiminde yeni düşünce ve akımlara yer veren katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir şirket olarak hizmet vermeye devam etmektedir.